Magiczne miejsce

Gowidlino

Villa Bezycer jest w malowniczym zakątku Kaszub czy wręcz Polski! Można powiedzieć, że to Gowidlino to Gniazdo Kaszub, albo ich tętniące serce. Tak naprawdę urok tych terenów zaczyna do nas przemawiać dopiero wówczas, gdy sami zanurzamy się w tej zieleni, wodzie otaczającego jeziora.

Przyjęcie weselne w takich okolicznościach również może awansować to tych niezwykłych i magicznych. Sceneria samej sali weselnej zwykle przygotowywana jest zgodnie z oczekiwaniami przyszłych nowożeńców. Dekoracje są wykonane z dużym pietyzmem, a ich aranżacja nie budząca żadnych wątpliwości. W tych sprawach kierujemy się poczuciem dobrego smaku, korzystając z najlepszych wzorców.

Ślub w plenerze na Kaszubach?

Oferta do pobrania

Pobierz ofertę i zapoznaj się ze szczegółowym menu i opcjonalnymi dodatkami które oferujemy.

Sala balowa

Dekoracje sali

Odpowiedni wygląd Sali Balowej to również zapowiedź dobrej zabawy po uroczystości zaślubin.

Przyjęcie weselne jest całkowicie podporządkowane parze młodej. Dawne zwyczaje poprzedzające rozpoczęcie wesela przetrwało do dnia dzisiejszego, także w naszych progach są mile widziane.

Powitanie chlebem i solą, powitalna lampka szampana, po wypiciu której należy kieliszek rzucić za siebie. To zaledwie jeden z licznych rytuałów, które polecamy.

Dla pary młodej

Dodatkowe atrakcje

Każda para młoda decydująca się na wesele, przyjęcie weselne w naszym obiekcie otrzymuje GRATIS: apartament na noc poślubną oraz możliwość organizacji sesji zdjęciowej w przepięknych plenerach Villi Bezycer, dla chętnych organizujemy degustację wybranego menu, próbę generalną ustawienia stołów oraz rozmieszczenia gości.

Potrzebna porada?

Zadzwoń a doradzimy


Jeśli zastanawiacie się Państwo, gdzie zorganizować wesele na Kaszubach? Wybierzcie Villę Bezycer Zachęcamy do kontaktu w celu stworzenia spersonalizowanej oferty weselnej. Cały nasz zespół służy Państwu pomocą.