Ślub w plenerze Kaszuby

Letnia pora roku to idealny czas na ślub w plenerze. Przyszli Nowożeńcy często decydują się na tą formę zaślubin ze względu na nieograniczony dostęp do wolnej przestrzeni. Na jakie korzyści możemy liczyć przyjmując sakrament małżeństwa na łonie natury?

Ślub w plenerze - wygoda czy zwykły trend?

Dla wielu par wybranie odpowiedniego miejsca na wesele może przyprawić o zawrót głowy. Nie bez powodu, bowiem dostępność sal weselnych, a także szerokie możliwości związane z realizacją najpiękniejszego dnia w życiu kuszą spore grono klientów. Ślub „pod chmurką” będzie dobrym rozwiązaniem, jeżeli przyszłym małżonkom zależy na swobodzie i komforcie podczas tego wymarzonego dnia. Mowa tutaj o zaaranżowaniu niesamowitej scenerii, która na wolnej przestrzeni będzie robiła wrażenie na przybyłych gościach. Każda przyszła Panna Młoda marzy o ślubie rodem z bajki, gdzie wszystkie elementy wystroju, łącznie z dekoracjami i jedzeniem są na najwyższym poziomie. Decyzja o ślubie w plenerze na pewno powinna być przemyślana, ze względu na warunki pogodowe, jednak jeżeli Narzeczeni zdecydują się powiedzieć sakramentalne „tak” w okresie letnim to pogoda będzie dla nich przychylna. Dużym plusem ślubów plenerowych jest także wygoda oraz maksimum komfortu, ze względu na połączenie obrzędu ślubnego z zabawą do białego rana. Dla wielu gości przyjezdnych jest to świetne rozwiązanie oszczędzające czas na dojazdy. Nasza Villa posiada piękną wiatę, gdzie organizujemy zaślubimy. Całość odbywa się w otoczeniu urokliwych widoków. Gwarantujemy, że wesele w plenerze będzie zorganizowane w sposób profesjonalny, a chwilę spędzone na weselu w plenerze będą pełne niesamowitych i niezapomnianych wrażeń.

Gdzie warto zorganizować ślub w plenerze?

Decydując się na to jedno wymarzone miejsce nie można przejść obojętnie obok malowniczych Kaszub, które słyną z typowych malowniczych krajobrazów. Zachwycające widoki gór, jezior i lasów będą niesamowitym dopełnieniem całej scenerii podczas ślubu w plenerze. Takim miejscem jest nasz dom przyjęć pod nazwą „Villa Bezycer”, która zachwyca nieprawdopodobnie fantastycznym sielskimi akcentami w połączeniu z nowoczesną awangardą. Wybór naszej Villi z pewnością zadowoli wszystkich gości, a oryginalny wystrój w połączeniu ze świetną kaszubską kuchnią i profesjonalną obsługą dopełni całość przyjęcia. Klimatyczne wnętrze wraz z przepiękną okolicą sprawi, że Państwo Młodzi i przybyli goście pokochają to miejsce na długo. Jeżeli wiele par jeszcze zastanawia się nad wyborem swojego wymarzonego lokalu na wesele, to nasz dom przyjęć spełni wszystkie, nawet najbardziej wymagające oczekiwania. Obiekt zapewni oraz odpowie na wszystkie potrzeby klientów, a fachowy personel pomoże zaaranżować najpiękniejszy dzień w życiu Nowożeńców.

Jak przygotować się do ślubu w plenerze?

Planując przyjęcie w plenerze należy przede wszystkim załatwić kwestie formalne w Urzędzie Stanu Cywilnego. Bez wątpienia ślub cywilny w plenerze to wygodniejsza forma zaślubin niż w przypadku tradycyjnego powiedzenia sobie „tak” w kościele. Ślub plenerowy jest o wiele łatwiej zorganizować ze względu na zgodę udzielenia sakramentu małżeństwa poza Urzędem. Organizując przyjęcie zaślubin wraz z weselem w naszej Villi możecie liczyć na pełen profesjonalizm pod każdym względem. Obsługa sali wraz z wyśmienitym menu dopilnuje, aby każdy nawet najdrobniejszy szczegół był starannie dopracowany. Wybierając ten dom przyjęć w samym sercu Gowidlina macie pewność, że przyjęcie weselne będzie na najwyższym poziomie z zachowaniem tradycji tego regionu Kaszub. W celu zapoznania się szczegółowo z ofertą obiektu zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego w celu sprecyzowania wszystkich elementów dotyczących organizacji wymarzonego wesela. Służymy pomocą przez cały rok.