Lębork sala weselna

Jak urządzimy magiczny ślub i wesele w Lęborku?

Ślub to szczególny moment w życiu każdego człowieka. Nic więc dziwnego, że zasługuje on na szczególną oprawę. Zastanawiasz się nad tym, jak sprawić, by wydarzenie to na zawsze utkwiło w pamięci gości? Nic trudnego! Przeczytaj i dowiedz się, jak urządzimy magiczne wesele w Lęborku, które zachwyci nawet najbardziej wymagających!

Właściwe miejsce

Zorganizowanie wesela to nie lada wyzwanie. Zwłaszcza jeżeli szuka się miejsca, które jednocześnie pomieści i zachwyci wszystkich gości, a przy okazji również nie będzie kosztować fortuny. To jednak jeszcze nie wszystko. Wybierając u nas miejsce do zorganizowania wesela, warto zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów, które oferujemy. Zdaniem eksperta, który od lat działa w branży ślubnej do najważniejszych kwestii należą:

Menu weselne

To niezwykle ważna sprawa, która zaważy na zadowoleniu gości. Dlatego warto zajrzeć do naszej oferty menu weselnego i upewnić się, co się w nim znajduje. Nasz obiekt posiada kilka wersji menu weselnego do wyboru. Zwróć również uwagę co znajduję się w cenie „talerzyka”. Nasza sala zapewnia nie tylko danie główne, czy przystawki, ale i desery oraz dania wydawane po północy.

Godziny trwania przyjęcia weselnego

Niestety nie każdy obiekt udostępnia do dyspozycji swoją salę Parze Młodej na cały dzień. W wielu obiektach można negocjować godzinę rozpoczęcia przyjęcia. To samo dotyczy również jego zakończenia. Oczywiście im dłuższe przyjęcie, tym bardziej zadowoleni goście, dlatego też 4 rano to minimum, które zapewniamy.

Nocleg

Organizując przyjęcie weselne, warto również wziąć pod uwagę to, że niektórzy goście mogą potrzebować noclegu. Zwłaszcza jeżeli przyjechali z daleka. Dlatego też oferujemy wynajem naszych apartamentów. W dobrym tonie jest również to, że Para Młoda otrzyma swój pokój w cenie.

Dekoracje

Jeszcze do niedawna najważniejszą ozdobą wesela były kwiaty. Obecnie jednak odchodzi się od tego, wprowadzając do wystroju wnętrza i stołów również inne elementy. Bez względu na to, czy będą one nawiązywały do stylu boho, glamour, a może rustykalnego – nasz obiekt zapewnia do nich dostęp.

Dostęp do pleneru

Malownicza okolica stanowi dopełnienie dekoracji sali weselnej. W dodatku przyda się również do zorganizowania mini sesji ślubnej w dniu wesela.